ADAM PALUCH
Właściciel

ADAM PALUCH

Od najmłodszych lat byłem związany z motoryzacją ze względu na firmę Naszego Taty, który był autoryzowanym dealerem Mercedes-Benz w Katowicach. Gdy Nasz Tata wszedł do struktur pierwszego fabrycznego punktu Mercedes-Benz w Sosnowcu, w 2006 roku zostałem sprzedawcą samochodów dostawczych. W 2007 roku z pasji do jednośladów otworzyłem autoryzowany salon pojazdów YAMAHA w Katowicach. Największym osiągnięciem było zajęcie 3 miejsca w ogólnopolskiej sprzedaży pojazdów YAMAHA oraz wygrana wycieczka do Japonii za najlepszy marketing.

W 2011 roku związałem się z branżą ubezpieczeniową, skupiając się na ubezpieczeniach komunikacyjnych samochodów marek Premium takich jak Mercedes-Benz, Porsche, Ferrari, Rolls-Royce.

W 2018 roku z racji miłości do marki wraz z bratem stworzyliśmy spółkę zajmującą się pośrednictwem sprzedaży samochodów Mercedes-Benz. Współpracujemy z największymi dealerami Mercedesa w Polsce oferując najkorzystniejsze warunki oraz najwyższą jakość obsługi by spełnić Państwa oczekiwania.

Z przyjemnością powitamy Państwa w gronie naszych klientów.

  • Telefon:+ 48 601 978 519
  • E-mail:biuro@autoprojekt.com.pl
  • Doświadczenie:7 lat